BİZ KİMİZ?

Image

HAKKIMIZDA

 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consectetur aliquam expedita consequatur maiores enim cum quis nulla veritatis. Necessitatibus voluptas id aliquid rerum numquam quis libero ipsum reiciendis eius aperiam nemo eum, corrupti, tenetur, quo asperiores doloremque enim, eveniet nesciunt aspernatur unde non aut! Exercitationem quam nobis in vel voluptate dolorem possimus vero ipsum dolorum tempora, iusto quisquam molestias debitis earum sed, velit, numquam quod ea ut iure facilis! Voluptatibus obcaecati non eligendi nulla, veritatis rerum quisquam. Est, sint quis. Fugiat iste excepturi delectus mollitia atque molestiae ullam voluptate totam magni cum officiis natus eaque, accusamus nostrum, tempora ad doloremque.

Tüm SHILA HOME  müşteri ve çalışanları ile büyük bir aile olan firmamız inegölden tüm Türkiye'ye ve hatta dünyaya mobilya göndermektedir. SHILA HOME olarak ailemiz gibi gördüğümüz çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile güven ve saygı çerçevesinde büyüyen bir aile olmak şirket misyonumuzdur. 

Mobilya ve akseuarlarında tasarım ve kaliteden kesinlikle taviz vermeden en üst seviyede ergonomi ve estetiği düşünerek tasarım ve üretim yapan firmamız mobilya kalitesi ve özgün tasarımları ile tüm dünyada bilinen ve tercih edilen bir SHILA HOME markası oluşturmayı kendine vizyon olarak belirlemiştir.

Kendi üreten ve kendisi tasarlayan ve kaliteden taviz vermeyen bir mobilyacılık anlayışı ile müşterilerimize ve sektörümüze hakettiği değeri ve özveriyi veriyoruz.

  •    Balçık Mah. 3254 Sk. No:34 Gebze / Kocaeli – TR

  •    +90 (262) 751 18 48-49-50

  •   +90 (262) 751 18 48-49-50

  •    info@shilahome.com

  •    Pazartesi-Cumartesi 09:00-17:00

İhtiyacınız olan dekorasyon projesi için

BİZE YAZIN