HABER - BLOG

Image

2020 Yılında En Çok Tercih Edilen Ürünlerimiz

2020 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde, zor ve uzun geçen bu yılı sizler için biraz olsun dekoratif ve rahat hale getirmeye çalıştık. Shila Home olarak, rahatlığı, konforu ve estetiği ilke edindiğimiz üretim sürecimiz, müşteri beklentileri doğrultusunda şekilleniyor ve son halini alıyor. Geniş ürün yelpazemiz içerisinde, 2020 yılına damga vurmuş, en trend ürünlerimizi sizin için derledik!

 

 1-) Beyaz Çalışma Masası

 Tüm dünyayı etkisi altına alan küresel pandemi sebebiyle, birçok kişi ofislerini evlerine taşımak zorunda kaldı. Evlerimizde, çalışma odalarımızda geçirdiğimiz zaman dilimleri epey artış gösterdi. Bu artış, tüketim tercihlerinin yeniden şekillenmesine sebep oldu. Shila Home, modüler mobilya katagorisinin zirvesini beyaz çalışma masamız aldı. Beyazın minimal ve berrak duruşu, çalışma masamızın ergonomik üretim malzemesiyle birleşince, yoğun bir talep gerçekleşti ve trend ürünler kategorisinin birinciliğini yakaladı! Beyaz çalışma masamızı N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz.

 

2-) Beyaz Portmanto

Evlerin giriş bölümünü toparlayıp düzenleyen, dış giyim eşyalarımızı muhafaza eden başyardımcımız; portmantoların evlerimiz için önemi hiç tartışmasız çok büyük. Evimizden çıkış sırasında kolaylıkla ulaşmak istediğimiz ayakkabı, mont, şapka gibi kıyafetleri; eve girişlerde kolayca yerine koyabilmek için Shila Home Portmantıları şart. Portmanto düzeni ne kadar iyiyse dış giyim eşyalarındaki karmaşa, o kadar az olacaktır. Bu kadar önem arz eden bir parçanın 2020 en trend ürünleri arasında olmasına hiç şaşırmadık! Beyaz portmantomuzu N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz.

 

3-) Şifonyer Empoli Ceviz

Yetişkin yatak odalarının vazgeçilmez parçalarından olan şifonyerler, maksimum fayda sağlayan mobilyalarımız arasındadır. Depolama alanlarınızı şık hale getirmeye çalıştığımız Empoli Ceviz modeliyle yatak odalarınıza farklı bir hava katmayı amaçladık. Hem fonksiyonel hem de dekoratif yönden güçlü bir eleman olan şifonyer modelimiz, 2020 yılının en çok tercih edilenleri arasında üçüncülük zirvesinde! Empoli Ceviz Şifonyer modelimizi N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada’dan satın alabilirsiniz


--22 Aralık 2020--