BİZ KİMİZ?

Image

HAKKIMIZDA

 

1984 yılında marangoz atölyesinde temelleri atılan OYAŞ’ın bir markası olan SHİLA HOME, serüveni boyunca inovatif iş fikirleri ile mobilya sektöründe gündemi yakından takip etmiştir. Rahatlık, kalite, sağlamlık ve şıklık kriterlerinin tamamını karşılayan Shila Home ürünleri, OYAŞ’ın yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor. Türkiye geneline yayılan geniş hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Shila Home, insanlara bir mobilyadan çok daha ötesinde, bir yaşam tarzı sunuyor. Shila Home ürünleri, renkleri, tasarımları ve diğer tüm özellikleriyle genç, dinamik ve moderndir. Size yalnızca yeni alınan bir mobilyanın heyecanını yaşatmakla kalmaz, zaman tanımayan tasarımlarıyla evinizdeki dinamizmi yaratmaya yıllar boyu devam eder.

 

 

İnsan ve çevre dostu ürünlerimizle yaşam alanlarınıza değer katan, aynı zamanda estetik anlayışımızla hem rahatlığınıza hem de gözlerinize hitap etmek temel amacımızdır. Markamız kurulduğu günden bu yana, bahçe, salon, yatak odası, çalışma odası gibi yaşam alanlarınız için ürünler üretmektedir. İstekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda da ürettiğimiz özel tasarım mobilyalarımızla da evlerinizin işlevselliğini arttırmak, temel marka amaçlarımız içerisindedir. Tüm Shila Home müşteri ve çalışanları ile büyük bir aile olan firmamız Gebze’den tüm Türkiye'ye ve hatta dünyaya mobilya göndermektedir. Shila Home olarak ailemiz gibi gördüğümüz çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile güven ve saygı çerçevesinde büyüyen bir aile olmak şirket misyonumuzdur

Mobilya ve akseuar tasarımlarında kalite, rahatlık, estetiklik gibi unsurlardan asla vermeyen firmamız, en üst seviyede ergonomi ve estetiği düşünerek tasarım ve üretim yapan mobilya kalitesiyle tüm dünyada bilinen ve tercih edilen bir Shila Home markası oluşturmayı kendine vizyon olarak belirlemiştir.

Kendi üreten ve kendisi tasarlayan ve kaliteden taviz vermeyen bir mobilyacılık anlayışı ile müşterilerimize ve sektörümüze hakettiği değeri ve kaliteyi sunuyoruz.

  •    İNÖNÜ MAH. GENÇLİK CD. NO:77/A, GEBZE/Kocaeli

  •    +90 (262) 643 12 22

  •   +90 (262) 643 53 49

  •    info@shilahome.com

  •    Pazartesi-Cumartesi 09:00-17:00

İhtiyacınız olan dekorasyon projesi için

BİZE YAZIN